Київська школа економіки (KSE) запрошує на міжнародну конференцію з гендерної економіки “Переосмислюючи гендер: Економічна та соціальна ціна гендерної нерівності”, яка відбудеться 7-8 квітня 2021 року. Програма конференції передбачає виступи почесних доповідачів, презентації досліджень та панельні дискусії.

Метою конференції є об'єднати дослідників, які працюють над академічними та прикладними питаннями, представників органів державної влади та інституцій, які розробляють та впроваджують політики, з регіону, щоб обговорити результати найновіших досліджень та сприяти використанню підходів, що ґрунтуються на аналізі даних.

Подача роботи

Ми заохочуємо всіх, хто проводить академічні та прикладні дослідження, незалежно від досвіду, подавати свої роботи та взяти участь у конференції КСЕ.

 

Є два формати подачі робіт:
а) Завершена стаття з анотацією на 400-600 слів
б) або розширена анотація на 800-1600 слів, яка містить короткий опис дослідницького питання та обґрунтування його актуальності (опис контексту прийнятих або запропонованих політик та/або огляд академічної літератури з теми), опис даних, які були використані для аналізу, методологію та значимість (опис та застосування результатів, отриманих у дослідженні) та основні результати.

 

У поданій роботі мають бути вказані назва, прізвище та ім’я автора(ів), місце роботи, електронна адреса.

 

Подані анотації та статті будуть рецензовані на основі оригінальності, глибини дослідження, точності та відповідності темі конференції. Автори статей та анотацій, обраних для презентації на конференції, будуть запрошені подати повні статті.

Теми конференції

Роботи повинні напряму стосуватися питання економічних та соціальних втрат від гендерної нерівності. Роботи можуть стосуватися таких тем (але не обмежуються ними):

 

  • COVID-19 та гендерна нерівність
  • Гендер та становище на ринку праці
  • Гендер та розширення прав і можливостей у політиці
  • Гендерні аспекти фінансової інклюзії
  • Вибір всередині домогосподарств

 

Ми особливо заохочуємо подавати роботи учасників, які працюють над гендерними питаннями в інституціях Східної Європи або проводять дослідження гендерних питань щодо населення країн Східної Європи. Ми приймаємо роботи англійською та українською мовами. Внески за реєстрацію відсутні.

Роботи, презентовані на конференції, будуть розглянуті для публікації в журналі Comparative Economic Studies. Подані роботи мають бути оригінальними, не опублікованими раніше і не перебувати на розгляді на публікацію в період подачі на конференцію. 

Подача розширеної анотації:

5 січня 2021

Повідомлення про прийом роботи:

1 лютого 2021

Подача завершеної статті:

1 березня 2021

Проведення конференції:

7-8 квітня 2021 року

Основні доповідачі

PaulaEngland_

Пола Інгленд

Пола Інгленд є професоркою в Університеті Нью-Йорку, керівницею департаменту соціології. Вона була президенткою Американської соціологічної асоціації у 2014-2015 роках. У 2018 році пані Інгленд стала членкинею Національної академії наук США. Її дослідження сфокусовані на гендерній нерівності на роботі та вдома; вона вивчає нерівність в оплаті праці в залежності від статі, питання професійної сегрегації,те, як пари розподіляють домашню роботу, та “покарання зарплатнею” за материнство. У своїх останніх роботах Пола Інгленд досліджує зміну сімейних патернів у США та їхню відмінність у різних соціальних групах. Вона вивчає вищий рівень незапланованих пологів серед одиноких молодих людей у вразливих групах. Також вона вивчає зміни сексуальної поведінки серед підлітків та молоді.
Tertilt

Мішель Тертілт

Мішель Тертілт є професоркою економіки в Мангаймському університеті. Її дослідження зосереджені на макроекономіці з особливим акцентом на розвиток та внутрішньосімейні взаємодії. Мішель Тертілт була лауреаткою Премії Ґотфріда Вільгельма Лейбніца за дослідження, які усувають розрив між сімейною економікою, розвитком та макроекономікою. Вона також отримала нагороду Yrjö Jahnsson Award за внесок у теоретичні і прикладні дослідження, які є важливими для економіки Європи.

Академічний комітет

Babych_ (1)

Ярослава Бабич

Професорка, Міжнародна школа економіки у Тбіліському державному Університеті, Грузія
Bornukova_

Катерина Борнукова

Академічна директорка, BEROC, Білорусь
PamelaCampa-cut_1_

Памела Кампа

Професорка, Стокгольмський інститут перехідної економіки, Швеція
ganguli_photo2_

Іна Гангулі

Професорка, Масачусетський університет в Амхерсті
Gavoille_

Ніколя Гавой

Професор, Стокгольмська школа економіки в Ризі, Латвія
go

Юрій Городніченко

Професор, Університет Каліфорнії, Берклі, США
Myck_

Міхал Мік

Директор, Центр економічного аналізу, Польща
Nizalova_

Олена Нізалова

Професорка, Університет Кенту, Велика Британія
Room_

Тайрі Рум

Керівниця відділу досліджень, Центральний банк Естонії
Zasova_

Анна Засова

Дослідниця, Балтійський міжнародний центр досліджень економічних досліджень, Латвія
Weber_

Андреа Вебер

Професорка, Центрально-Європейський університет, Угорщина
bobeica

Елена Бобейка

Cтарша економістка, Європейський центральний банк

Event schedule for three days in N.Y.C

Vim cu ferri altera percipit. Nec intellegam
intellegebad duo modus aeterno

Організатор

За підтримки